KONST / Litografier / Litografi 8102138
nr 810 2138
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Litografi, Lennart Jirlow (f. 1936), 274/310, signerad, motivets mått: 46x61
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.200 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:08:27
2.200 kr
2.000 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow